Haber ve Etkinlikler

Haberler
VALURA 2024 yılı çalıştayını gerçekleştirdi.

Değerli müşterilerimizden ikisi olan Working Partners ile Teamfores HR arasındaki yatırımı duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

Bu yatırımın amacı organize perakende sektörüne sunulan hizmetlerin çeşitlendirilmesidir. Yeni oluşturulan yapı, A+ perakendeciler için stok sayımının yanı sıra geçici personel temini çözümleri de sunacaktır. Ortak yapı yakın zamanda MENA ve Doğu Avrupa bölgelerine genişleyecek olup global vizyonumuzun ilk adımını taçlandırmaktadır.

VALURA 2024 yılı çalıştayını gerçekleştirdi.

Pamukkale Teknokent'i Birleşik Krallık 'ta temsil etmenin heyecanını yaşıyoruz.

Bu anlaşmayla VALURA , 100'den fazla teknoloji şirketine ev sahipliği yapan Pamukkale Teknokent' in yeni teknolojiler, know-how ve risk sermayesine ulaşması arasında köprü kuracaktır.

VALURA 2024 yılı çalıştayını gerçekleştirdi.

VALURA 2024 çalıştayı gerçekleştirildi.

Değerlendirme toplantıları ve eğitim çalışmalarının gerçekleştirildiği çalıştayda, başarılı direktörlerimiz ödüllerini alırken 3 direktörümüz VALURA PARTNER olmaya hak kazandı.

VALURA Bulgaristan operasyonu başladı.

VALURA Bulgaristan operasyonu başladı.

VALURA için önemli bir gün. Londra'dan sonra ilk global ofis Sofya oldu. Uluslararası yatırım bankacılığı tecrübesine sahip ve beş iş kitabının yazarı olan Kaloian Kirilov liderliğinde Bulgaristan operasyonu başladı. VALURA veri analitiğine dayalı metodolojisi ile Bulgar şirketlerin performansını, karını ve şirket değeri maksimize etmek için hizmet verecektir.

VALURA 2023 yılı çalıştayını gerçekleştirdi.

VALURA 2023 yılı çalıştayını gerçekleştirdi.

Yeni yılda işletmeler için daha fazla katma değeri nasıl üretebileceğimizi değerlendirdik ve yeni geliştirilen ürünleri içselleştirdik.

VALURA, Genel Merkezini Londra'ya taşıdı.

VALURA, Genel Merkezini Londra'ya taşıdı.

Global genişleme planı doğrultusunda genel merkezimizi Avrupa'nın finans başkenti Londra'ya taşıdık. İstanbul ofisi, teknoloji geliştirme merkezi ve VALURA Türkiye ofisi olarka hizmet vermeye devam edecektir.

<strong>VIC Yatırım Kulübü ilk yatırımını Kocaeli merkezli Göçmen Börekçisine

VIC Yatırım Kulübü ilk yatırımını Kocaeli merkezli Göçmen Börekçisine gerçekleştirdi.

17 yıl önce kurulan, yurt içi ve yurt dışı franchise yapısı ve büyüme planları ile global şirket oluşturma hedefi olan Göçmen Börekçisi, VIC yatırım kulübünün ilk üyesi oldu.

VIC Logo

VIC Yatırım Kulübünü lanse etmenin mutluluğu içerisindeyiz!

VIC, üye yatırımcılarının dünya çapında, düşük risk ile yüksek büyüme ve değer artış potansiyeline sahip şirketlere yatırım yapmalarına yardımcı olur.

Valura Antalya DÖSİAD Semineri

Antalya'nın en geniş katılımlı iş insanları derneği olan DÖSİAD'ın daveti ile 12.03.2020'de Antalya'da seminer gerçekleştirdik.

Başta 11 Adım Değer Artış Programı olmak üzere geleceğin şirketleri ve yönetim tarzını değerlendirdik. Antalya'nın katılımı ve enerjisi çok yüksekti !

Valura Denib Denizli

6 Mart 2020 tarihinde Denizli İhracatçılar Birliği(DENİB)'nin değerli üyeleri ile birlikteydik.

Kurucumuz Gökhan ACAR'ın sunumu ile global şirket yaratmak ve inorganik büyüme fırsatlarını değerlendirdik.

Valura Kosiad Kocaeli Seminer

19 Şubat 2020 tarihinde Kocaeli Sanayici ve İşadamları Derneği'nin (KOSİAD) konuğu olduk.

19.02.2020'de KOSİAD'ın davetlisi olarak Kocaeli'ndeydik. Kurucumuz Gökhan ACAR'ın sunumu ile "Şirket değer artışı, şirket evlilikleri, yatırımcı beklentileri ve sürdürülebilir büyüme" konularını değerlendirdik.

Valura Manavgat Çalıştay 2019

2019 yılsonu Çalıştayını gerçekleştirdik.

01.01.2020 - 05.01.2020 tarihleri arasında Manavgat / Port River Hotel'de gerçekleştirdiğimiz çalıştayımız bol kahkahalı ve bilgi dolu geçti. 2019 yılını değerlendirdiğimiz, 2020 yılını planladığımız bir çalışma oldu. 2020 hedeflerimiz fazlasıyla heyecan verici! Bizi izleyeme devam edin :)

VALURA ile İsrail merkezli global blok zincir (blockchain) yatırım platformu FutureBlock işbirliği sözleşmesi imzaladılar.

Bu anlaşma ile VALURA, FutureBlock'un resmi şirket değerleme ve işletme analizi partneri oldu. FutureBlock Çin, Karayipler, Arjantin, Kore, Singapur, Tayland, Malta, New York ve Londra'da faaliyetleri olan global bir blok zincir üzerinden kripto para arzı yapan alt yapı ve üst yapı sağlayıcısıdır. Networkünde yer alan 6 kıta yerleşik akredite 85.000 yatırımcısına, hızlı büyüyen start-up'ları kripto para arzı ile yatırım yaptırmaktadır. Bu işbirliği ile VALURA halka arz olacak şirketlerin değerlemesini yapacak, performanslarını analiz edecek, nakit ihtiyaçlarını tespit ederek arz tutarını belirleyecek ve yatırımcı kitapçığını oluşturacaktır. Bu anlaşma VALURA'nın global yürüyüşünde önemli bir yapı taşı olacaktır.

VALURA 2019 yılı bölge direktörleri toplantısı İstanbul'da gerçekleşti.

İnegöl, Trakya, Denizli ve Antalya direktörlerinin katılımıyla genişleyen VALURA ailesi 26 - 27 Nisan 2019 tarihleri arasında İstanbul'da bir araya geldi. VALURA altyapısındaki yeniliklerin, yeni ürün ve hizmetlerin incelendiği toplantıya VALURA EkoSistem'e dahil çözüm ortakları da iştirak etti.

Bu sefer seminerimiz Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası'nda gerçekleşti.

14 Mart 2019 tarihinde VALURA Semineri için Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası'na konuk olduk.

Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası semineri gerçekleşti.

28 Şubat 2019 tarihinde Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası'nda değerli katılımcılar ile verimli bir seminer gerçekleştirdik.

VALURA, International Institute of Business Analysis üyesi oldu.

İşletme Analizi konusunda Dünya'nın en saygın çatı kuruluşu olan International Institute of Business Analysis üyesi olarak global standartlar (BABOK) doğrultusunda işletme analizi hizmetlerimizi tescilledik.

VALURA ile IF&PARTNERS, Doğu Avrupa’nın En Başarılı Birleşme ve Devralma Şirketi seçildi.

Finans konusunda Avrupa’nın en prestijli yayın kuruluşu Acquisition International, IF&PARTNERS’ı VALURA projesi ile 2018 yılı Doğu Avrupa’nın En Başarılı Birleşme ve Devralma şirketi seçti.

VALURA, İngiltere merkezli M&A Today tarafından 2019 yılı Doğu Avrupa'nın En İyi Şirket Değerleme Firması seçildi.

Global anlamda 163 ülke katılımı ile seçilen Global 100 ödülleri kapsamında M&A Today, VALURA'yı 2019 yılında Doğu Avrupa'nın En İyi Şirket Değerleme Firması seçti. Global ölçekte en yenilikçi şirket değerleme firması olma hedefimize yürüyoruz!

IACVS ’in Türkiye’deki ilk ve tek üyesi olmanın gururunu taşıyoruz!

Şirket değerleme konusunda Global ölçekte en üst çatı örgütü IACVS (The International Association of Certified Valuation Specialists) Türkiye'den ilk ve tek üyesi olduk. Şirket Değerleme konusunda en üst çalışma prensiplerini ve kalite standardını temsil eden IACVS üyeliği ile başarımızı tescilledik.

İş Geliştirme Çalıştayımızı İstanbul’da gerçekleştirdik.

Başta yeni bölge direktörlerimizin (Mersin, İzmir, Kocaeli ve Almanya) katılımları ile büyüyen kurumsal yapımızın stratejilerini planladığımız 3 günlük çalıştayımızı tamamladık. Daha değerli işletmeleri nasıl oluşturacağımızı değerlendirdik. Ayrıca Executive Coaching ve Teknoloji Dönüşümü konusunda işbirliği yapacağımız danışmanları kurumsal ekibimize kattık.

İzmit Ticaret Odası Semineri Gerçekleşti

İzmit Ticaret Odasının çok değerli üyelerine seslendik, keyifli bir seminer oldu, İzmit'in müthiş enerjisi ilham verici :)

İşletme sahiplerinin %97’si şirketlerinin değerini bilmiyorlar – Basında Biz

İşletme sahiplerinin %97’si şirketlerinin değerini bilmiyor ve daha üzücüsü satılabilir veya yatırım alabilir bir şirkete sahip değiller.

İstanbul Üniversitesi Teknokent semineri gerçekleşti.

VALURA'nın global büyüme yatırım programı "O2 Girişim", İstanbul Üniversitesi Teknokent şirketleri ile buluştu. 
Birebir görüşmelerle birbirinden inovatif teknoloji şirketlerini değerlendirdik.

İzmir Teknopark semineri gerçekleşti.

VALURA’nın Teknopark İzmir’de Teknopark şirketlerine yönelik olarak düzenlediği seminere ilgi büyüktü.
Teknoloji şirketlerine değer üretmeye hızla devam ediyoruz.

VALURA Türkiye 4 Aralık'ta kullanıcılarla buluştu.

Yüksek teknolojiyi önce bulut sistemleri sonra yoğun çalışmamız ve tecrübemizle harmanlayarak VALURA’ yı hayata geçirdik.

VALURA ilk strateji toplantısını gerçekleştirdi.

Strateji toplantısı tüm direktörlerin katılımıyla, 5 - 6 Mayıs 2017 tarihinde İstanbul merkez ofisinde yapıldı. Finans dünyasında devrim niteliğinde konuların görüşüldüğü toplantı, yeni ürünün tanıtımı ile tamamlandı.