VPI- VALURA Performans Göstergeleri

Ölçemediğiniz Performansı Geliştiremezsiniz!
VALURA yüzlerce KPI seti içerinde işletmenizin için veriye erişim ve analiz açısından en ideal KPI setini oluşturmaktadır. Böylece işletmenin farklı fonksiyonlarının performans sonuçlarını analiz etme ve geliştirme şansına sahip olurlar. VPI seti ile;

Verilerinizi kullanmaya başlayın.
Hangi ölçekte olursa olsun her işletme milyonlarca veri üretir. Büyük Veri diye adlandırılan bu veri ırmağı içerisinde hangi verinin seçilmesi, depolanması ve analiz edilmesi gerekliliği işletme başarısı için kritik önemdedir. VPI modülü, işletmenizin performansını ölçmeniz ve geliştirmeniz için en rafine veri setini kurgulamıştır. Ne az nede gereksiz çok. Böylece karmaşadan uzak, verilerle yönetilen bir işletme yaratmış olursunuz.

Görsel, zengin raporlar oluşturun.
Interaktif grafikler ile zenginleştirilmiş performans gösterge setleri farklı departmanlarda çalışan ekiplerinizin performansını ölçmenizi sağlayacaktır. Renkli, karşılaştırmalı ancak bir o kadar da sade VPI setiniz analiz etmenize ve aksiyon planları oluşturmanıza destek olacaktır.

Bir veri kültürü oluşturun.
Ekibinizdeki herkes başarılı olmak istiyor ve başarı kriterlerini net olarak bilmedikleri ve ölçmedikleri için başarıya ulaşmakta zorlanıyorlar. VALURA onlarca performans indikatörünü ekibinizin kullanıma sunar. Yönetim anlayışınızı veri analizi üzerine inşa ettiğinizde insan kaynağınızın performansının arttığını göreceksiniz.

VALURA Şirket Değer Maksimizasyonu Sistemi'ne girerek hemen ücretsiz raporunuzu oluşturun..