Bölge Direktörü Olun

En Kapsamlı Şirket Değerleme ve İşletme Analizi Şirketine katılın!

 • En Kapsamlı Şirket Değerleme ve İşletme Analizi Şirketi

  VALURA en kapsamlı şirket değerleme ve işletme analizi sistemidir. 107 ülkeden 94 farklı sektörde faaliyet gösteren binlerce işletmenin güncel verisini analiz ederek işletmelere stratejik ve taktiksel yol haritası sunan VALURA’nın küresel yürüyüşünün bir parçası olmaya davetlisiniz.

 • Girişim Sermayesi Fonumuz ve Yatırım Merkezi

  VIC Yatırım Kulübü; büyüme motivasyonu yüksek VALURA şirketlerine yatırım yapmaktadır. Ayrıca VALURA şirketlerini 95 ülke ofisimizle en doğru stratejik ve finansal yatırımcıya götürebiliriz. Sizde bölgenizdeki işletmelerin gelişimine, büyümesine ve değer kazanmasına destek olabilirsiniz.

 • Kendi İşyeriniz ve Sistem

  VALURA, Bölge Direktörlerine kendi bölgelerinde uygulayabilecekleri anahtar teslim geniş kapsamlı bir sistem sunar. Başarılı olmanız için gerekli tüm araçlar kullanımınıza sunulur. Rakipsiz bir sistemin parçası olursunuz. Çalışma saatlerini kendiniz belirler, sosyal ve iş hayatınızda dengeyi yakalarsınız.

 • Başarılı ve Tecrübeli Bir Ekip

  Birbirinden değerli, en az 20 yıllık iş ve yöneticilik tecrübesine sahip üst düzey bir ekibin parçası olursunuz. Yalnız olmaktan ziyade profesyonel bir grubun tüm sinerjisini deneyimlersiniz. VALURA ile sektörel uzmanlık, mali, finansal, vergi, bilişim gibi uzmanlık alanlarında güçlü bir oluşuma katılırsınız.

 • İlk Günden Kazanmaya Başlayın

  Danışmanlık işi gereği; rekabetçi ve farklı bir hizmet yaratmak, satış ve pazarlama oluşumu, web sitesi ve online varlık yönetimi, BT alt yapısı, ekip, kuvvetli referanslar, test edilmiş konsept vb. oluşumlar yıllarınızı almaktadır. VALURA ile birinci günden tüm yetkinliklere sahip olur ve gelir elde etmeye başlarsınız.

 • Sürekli Eğitim ve Gelişim

  VALURA kapsamlı ve yoğun bir eğitim programını başarı ile bitiren uzmanları Bölge Direktörü olarak atamaktadır. Eğitimler süreklidir. Gerek teorik gerekse müşteri deneyim sürecinde size destek olacak kıdemli ekip arkadaşlarınız olacaktır. 

 • Bölgenizin ve Toplumun Gelişimine Destek Olursunuz

  Her adımınız işletmelerin büyümesine, değer kazanmasına ve toplumun gelişmesine destek olmaktadır. Böylece bölgenizde yeni istihdam oluşturur, sürdürülebilir işletmeler yaratırsınız. VALURA, UNICEF ile yaptığı işbirliği ile her yıl imkansızlıklardan ötürü hayatını kaybeden binlerce bebeğin tekrar hayata tutunmasına destek olmaktadır. Gurur duyduğumuz bu sürecin parçası olabilirsiniz. 

 • Kimler Bölge Direktörü olmalı?

  20+ yıllık iş tecrübesine sahipseniz, finansal okuryazarlık konusunda yetkinseniz, pozitif ve öğrenmeye açıksanız, bölgenizdeki işletmelerin gelişimine destek vermek sizi heyecanlandırıyor ve mutlu ediyorsa VALURA Bölge Direktörlüğü size uygun olabilir.

 • Bir Bölge Direktörü olarak ne hizmeti vereceğim?

  VALURA Bölge Direktörünün rolü “veri analizi” ile işletme sahiplerinin stratejik, finansal, kurumsal ve operasyonel konularda doğru kararlar vermelerine ve dolayısıyla işletmelerinin değerini artırmalarına destek olmaktır. Esasen işletme sahiplerinin; VALURA dijital yönetim sistemini anlamalarını, doğru yorumlamalarını ve sürekli iyileştirmeler ile “fit”, “yatırımcı için cazip” ve değeri maksimize edilmiş” bir işletme hedefine ulaşmalarını sağlayacaksınız. Başarılı olmak için iyi bir ilişki yöneticisi olmanız gerekir. Amacınız bir satış yapmak değil uzun soluklu kazan kazan bir ilişki yönetmektir.

 • Bir Bölge Direktörü olarak zamanımı neler alacak?

  Zamanınızın önemli bir bölümünü bölgenizde gelişme potansiyeli yüksek orta ölçekli işletmelerin tespiti ve yüz yüze görüşmeler alacaktır. Süreç içerisinde işiniz, ilişki yönetimi ve mentorluktur.  Her koşulda profesyonel zaman yönetimi en önemli yetkinliğiniz olmalıdır.

 • Danışmanlık geçmişine ihtiyacım var mı?

  Hayır. Ancak, güçlü bir iş geçmişi şarttır. Daha önce bir işletmeyi yönettiyseniz veya finansal kurumlarda görev aldıysanız Bölge Direktörlüğü size uygun bir sorumluluk olabilir. Başarı için gerekli tüm bilgi birikimi ve araçlar size aktarılacaktır.

 • Her tür müşteriye hizmet sağlayabilir miyim?

  Kesinlikle! Satış hacmi olarak ifade edersek, cirosu 10 Milyon TL üzerinde olan tüm işletmelere değer katabilirsiniz. Yeter ki işletme hissedarları büyümeye, kurumsallaşmaya ve daha değerli bir işletme olmaya açık olsunlar.

 • Kendi bölgemde münhasırlık sahibi olacak mıyım?

  Hem evet hem de hayır. Şöyle ki; faaliyet gösterdiğiniz ilin büyüklüğü söz konusu coğrafyada bir veya daha fazla Direktörün görev almasını belirleyecektir. Örneğin İstanbul ile Denizli’de aynı sayıda Direktör ile hizmet verilmeyecektir.

 • İlgimi nasıl ifade edebilirim?

  VALURA Bölge Direktörlüğünün size uygun bir sorumluluk olduğunu düşünüyorsanız, aşağıda yer alan ön başvuru formunu doldurarak bizimle paylaşınız.

 • Adım 1 - Telefon Görüşmesi ve Tanışma

  İlk adım olarak VALURA genel merkezi ile telefon görüşmesi  gerçekleştiriniz. Bu adım, karşılıklı beklentileri  anlamanız ve birlikte uzun bir yolculuk için hangi ölçüde uyum sağlayacağınızın cevabını verecektir.

 • Adım 2 - Yüz Yüze Görüşme; Gizlilik Anlaşması, Değerlendirme Testi, VALURA Demo ve Anlaşmalar

  İkinci adım Valura Merkez Ofisi’nde karşılıklı ve yüz yüze görüşme yapılmasını içermektedir. Bu aşamada Gizlilik Sözleşmesini imzaladıktan sonra Değerlendirme testini tamamlayın ve VALURA demo sunumunu deneyimleyin. Ayrıca operasyonel ve yasal belgeleri detaylı analiz için teslim alınız.

 • Adım 3 -  Analiz ve Dokümantasyon

  Yasal belgeleri aldıktan sonra Durum Tespiti yapmalısınız.

  • Dilediğiniz Bölge Direktörü ile bir görüşme gerçekleştirin.
  • Yasal belgeleri inceleyip tüm sorularınızı netleştirin ve takıldığınız konular için bizimle konuşun ve kararınızı verin.
 • Adım 4 -  Sözleşmelerin İmzalanması, Giriş Bedeli ve Eğitim Organizasyonu

  VALURA’nın işletmeler için sunduğu hizmetler ve gelecek vizyonu sizi heyecanlandırıyor ise aramıza katılmak için ilk adımı atın ve Bölge direktörlüğü sözleşmesini imzalayın ve gerekli ödemeleri gerçekleştirerek eğitim rezervasyonunuzu yapın.

 • Adım 5 - Eğitim Kampı ve Oryantasyon

  3 gün süreli - konaklamalı yoğun eğitim için sizi eğitim merkezimizde ağırlayacağız. Bire bir görüşmeler, grup çalışmaları, workshoplar, vaka analizleri, sunum teknikleri gibi konuları içeren eğitim VALURA üyelerine en üst kalitede hizmet verebilmeniz için organize edilmiştir. Eğitim sonunda; faydalı okumalar, saha gereçleri ve destek materyalleri yanında VALURA Bölge Direktörü sertifikanıza sahip olacak ve bölgenizdeki işletmelerin değerini artırmaya hemen başlayacaksınız!