KPI- Anahtar Performans Göstergeleri

Ölçemediğiniz Performansı Geliştiremezsiniz!
VALURA Programına katılan tüm işletmeler kendi anahtar performans göstergelerini oluşturabilmektedirler. Böylece işletmenin farklı fonksiyonlarının performans sonuçlarını analiz etme ve geliştirme şansına sahip olurlar. VALURA KPI seti ile;

Size özel performans setinizi oluşturun.
VALURA KPI seti ile dakikalar içinde özel raporlar oluşturabilirsiniz. Dilerseniz kendi performans göstergelerinizi kendiniz belirleyin, dilerseniz önceden tanımlanmış VALURA KPI kütüphanesinden seçerek setinizi oluşturun.

Verilerinizi kullanmaya başlayın.
Hangi ölçekte olursa olsun her işletme milyonlarca veri üretir. Büyük Veri diye adlandırılan bu veri ırmağı içerisinde hangi verinin seçilmesi, depolanması ve analiz edilmesi gerekliliği işletme başarısı için kritik önemdedir. VALURA KPI modülü, işletmenizin performansını ölçmeniz ve geliştirmeniz için en rafine veri setini kurgulamıştır. Ne az nede gereksiz çok. Böylece karmaşadan uzak, verilerle yönetilen bir işletme yaratmış olursunuz.

Görsel, zengin raporlar oluşturun.
Interaktif grafikler ile zenginleştirilmiş performans gösterge setleri farklı departmanlarda çalışan ekiplerinizin performansını ölçmenizi sağlayacaktır. Renkli, karşılaştırmalı ancak bir o kadar da sade KPI setiniz analiz etmenize ve aksiyon planları oluşturmanıza destek olacaktır.

Bir veri kültürü oluşturun.
Ekibinizdeki herkes başarılı olmak istiyor ve başarı kriterlerini net olarak bilmedikleri ve ölçmedikleri için başarıya ulaşmakta zorlanıyorlar. VALURA onlarca performans indikatörünü ekibinizin kullanıma sunar. Yönetim anlayışınızı veri analizi üzerine inşa ettiğinizde insan kaynağınızın performansının arttığını göreceksiniz.

VALURA 11 Adım Değer Artış Programına girerek KPI'larınızı oluşturmaya hemen ücretsiz raporunuzu oluşturun..