Performans Gelişim Analizi

Biz, bir işletme sahibinin en önemi sorumluluğunun işletmenin değerini maksimize etmek ve yatırım cazibesine sahip şirket oluşturmak olduğunu düşünüyoruz. Bu hedef şirket sahibinin işletmesini satma/yatırım alma planı olsa da - olmasa da geçerlidir.

Bu doğrultuda VALURA Programını oluşturduk. 12 ay süreli bu programda amacımız işletme değerini ve cazibesini en üst seviyeye çıkaracak Yol Haritasının uygulanmasıdır.

Her işletmeye özel hazırlanan Yol Haritası VALURA Direktörlerinin desteği ile Aksiyon Planlarına çevrilmekte ve işletme yönetimi tarafından uygulanmaktadır.

Periyodik veri girişleri ve VALURA KPI seti ile işletmenin performans gelişimi takip edilir, süreç içerisinde şirketin değer artışı ve alınan kararların yansımalarını gözlemlenir.

VALURA Direktörleri her çeyrek mali dönemde işletmenin finansal performansını, KPI’larını, büyüme performansını, aksiyon planlarını, InvestMeter ve 360* İşletme Analizi güncellemelerini üst yönetim ile birlikte gerçekleştirir ve detaylı analiz eder.

VALURA Programı teknolojik dönüşüm, kalite standartları, işletme sermayesi finansmanı gibi birçok modülü de barındırır.

Böylece satmak / yatırım almak isteyen şirket sahipleri; yatırımcı cazibesine sahip, değeri maksimize edilmiş bir işletmeye sahip olurlar. Aynı şekilde satış planı olmayan hissedarlar ise talep gören ve değerli bir işletmeye sahip olmanın huzur ve rahatı ile işletmelerini büyütürler.


VALURA 11 Adım Değer Artış Programına girerek performans gelişimizini takip etmeye hemen ücretsiz raporunuzu oluşturun..